Práce s tělem

Dotek léčí a transformuje…

Reference… „Masáž od Jitky.. vstoupíte do prostoru krásy, bezpečí, pochopení a obrovské podpory. Skrze pečující doteky, teplo a blízkost, napojení se na druhého,  dokáže vytvořit atmosféru, kde je snadné se dostat  hluboko k sobě samé, k úplné podstatě svého bytí a ke své síle.A vše,  co má být v ten moment odkryto, jde na povrch, snadno a lehce skrz její  ohromnou a zároveň  jemnou podporu otevřeného srdce, které vítá a raduje se s vámi z každé emoce a projevu těla,  zas a znova až do plného okamžiku tady a teď.. kde je mír,  láska a přijetí sebe sama. Cítím velikou vděčnost,  že zná a cítí.. a vytváří prostor pro zázraky těla a duše. Děkuji Jitko.“
Kája

Chci si objednat práci s tělem

Práce s tělem, bodywork nebo také somatické léčení pracuje s vědomým dotekem a tělem člověka, jež je důležitou součástí nás samých a přesto na to v naší společnosti zapomínáme. Díky tělu můžeme cítit a prožívat celou škálu pocitů od smutku, bolesti až po radost a extázi.

Pokud jsme se v určitém těžkém období zavřeli negativním pocitům na emoční úrovni a nevědomě v tom zůstali, tak pak naplno necítíme a neprožíváme ani například pocity štěstí a opojení.

Potřeba doteku je přirozená potřeba každého člověka od narození až do stáří. Můžeme začít pracovat s tělem sami nebo s průvodcem, který nás podpoří a inspiruje, jak probudit naše tělo k životu.

Vědomý dotek má obrovskou sílu rozpouštět psychické bloky a zranění, které jsme si za život nastřádali, vyživovat, uvolňovat a probouzet  v nás energii a život. 

Přirozeně také navyšuje sexuální energii, která je nejsilnější životní energií z které můžeme čerpat sílu a lehkost pro každý den, pracovat, tvořit, prohlubovat spokojené partnerství, rodinu, realizovat sny a vize.

Práce s tělem, práce s intimitou a sexualitou boří nevědomé vzorce a probouzí kreativitu a radost v život každého člověka.

Dětská řeč doteku

Jako děti si o dotek umíme říci poměrně lehce rodičům, ať již verbálně nebo skrz neverbální komunikaci a rodiče nám obvykle vycházejí vstříc, protože jsme jako děti stvořeni k pomazlení a opečování.

V dospělosti se tato dovednost vytrácí, ale potřeba nikoliv. Často nevíme, jak si tuto potřebu naplnit nebo jsme zapomněli, že ji máme a že tvoří důležitou součást spokojeného života a zdravého těla. Práce s tělem pracuje nejen s fyzickou složkou člověka, ale i psychickou složkou, a vede nás k vědomému naplňování potřeby doteku od nás samotných nebo od ostatních lidí.

Nabídka práce s tělem a intimitou

♀  Žena

  • vědomý dotek  ➢ probuzení ženského těla
  • celostní smyslná masáž ➢ probouzení prožívání pocitů v těle
  • vaginální mapování ➢ uvolňování bloků a otevření se prožívání radosti a potěšení
  • práce s jizvami ➢ uvolňování tkání okolo fyzické jizvy a práce s psychickou jizvou
  • práce s emocemi ➢ Zrození metodou Birth Into Being
  • osobní konzultace k práci s tělem a dechem ➢ rozhovor a odpovědi na vaše otázky
 

Chci si objednat práci s tělem

Podrobná nabídka práce s tělem bude na připravovaných webových stránkách…