Děti

Homeopatie a děti

Úžasná energie a vitalita dětí

Děti jsou velmi živé bytosti plné energie a života a jejich onemocnění zpravidla probíhá bouřlivě. Tito malí človíčci mají vysokou vitalitu a energii a tyto všechny aspekty přispívají k tomu, že svižněji reagují na homeopatickou léčbu akutních nebo chronických nemocí, samozřejmě také v závislosti na druhu onemocnění…

 „kašel, rýma, horečka, angina, zvětšené nosní mandle, zvětšené krční mandle, záněty středního ucha, ekzém, atopický ekzém, alergie, astma, problémy s jídlem, zvracení, průjem, zácpa, záněty spojivek, ucpané slzné kanálky, růstové bolesti, hyperaktivita nebo neobvyklé chování, ADHD, Aspergerův syndrom, autismus, nežádoucí projevy po očkování a antibiotické léčbě a mnoho dalších“

Při léčbě opakujících se nemocí „rýmy, kašle, anginy, ekzémy atd.“ nebo u přetrvávajících nemocí můžeme najít původ onemocnění v psychice se kterou homeopatika umí velmi dobře pracovat. Pomáhají posílit imunitu a vyladit zdraví těla a dětské duše.

Dětem se homeopatika podávají stejně jako dospělému člověku. U malých dětí nebo miminek se ředí v malém množství vody a podávají se na umělohmotné lžičce nebo v injekční stříkačce přímo do pusy.

Při homeopatické konzultaci dítě doprovází rodič a rozhovor děláme společně. Dítě si hraje a já vidím jeho interakci se světem a případně i jeho fyzické onemocnění na těle.

Vezměte s sebou svému malému dítěti do poradny oblíbené hračky. Samostatně může dítě přijít na konzultaci od věku 15 let.

Neobávejte se návštěvy s malými dětmi, zvládají to skvěle a přirozeně.

Dětský svět a jejich bezprostřednost „zmrzlinová párty“

Užitečné info..
Skvělé je mít doma ZÁKLADNÍ HOMEOPATIKA, která můžete použít na běžné akutní stavy.
Homeopaticky dobře zásobená:
Lékárna Opletalova, Opletalova 4, Praha 1, tel.: 222 987 433
Lékárna Hvězda, Beethovenova 31Ústí – Klíše, tel: 475 212 098