Reference

 

„Minimálně 10 let jsem měla ekzém na rukou. Tento kožní problém jsem se snažila řešit klasickou medicínou, jako všichni, ale nedokázal mi pomoc za tu dobu ani kožní lékař, chodila jsem ke dvěma, ani lékař alergolog. Nepomohly mi ani mastičky s kortikoidy, ani kortikoidy vnitřně a dostala jsme se do fáze, kdy mě to opravdu trápilo. Nemohla jsem žít jako klasický mladý člověk a vykonávat činnosti od mytí nádobí po uklízení a plávání, protože mě to štípalo, bolelo a měla jsem ošklivé babičkovské ruce za které jsem se styděla a odnášela to i moje psychika. Řekla jsem si, že zkusí nějakou alternativu a dostala jsem úplně náhodou kontakt na Jitku a pak už to šlo jiným směrem. Myslela jsem, že to půjde rychleji, protože jsem nevěděla, že to není tak rychlé, jak jsem očekávala a chce to i čas, zejména když problém trvá mnoho let. Léčba trvala asi 2 roky, a to se mi určitě vyplatilo. Prošla jsem si samozřejmě fázemi, kdy to bylo lepší, pak horší a pak úplně nejhorší, což jsem pochopila, že to při léčbě je možné a časté a teď mám již minimálně 2 roky klid a není vůbec vidět, že jsme měla tak dlouho ekzém na dlaních a hřbetech rukou, i moje nehty se zlepšily, a moje ruce jsou krásné.“

Martina

 

„Narodil se mi chlapeček a velmi brzy po porodu začal mít problémy s jedním očičkem“ ve kterém se mu neustále objevoval hnis. Začala jsem to řešit.. kapala jsem Ophthalmo-Septonex, dostal 2x antibiotické kapky, ale nic se nezměnilo, očičko bylo po 2 měsících stále ve stejném stavu. Každý den hnis v koutku oka. Dostala jsem informaci, že se může jednat o problém se slzným kanálkem. Nechtěla jsem to řešit invazivně, proto jsem navštívila naši homeopatku a začala podávat synovi homeopatika. Po 3 měsících a první sadě homeopatik se vše změnilo a očičko začalo být čisté bez hnisu a problém vymizel. Jsem velmi ráda, že mám již 4 roky Jitku a celá moje rodina. Moc děkuji, že syn v 6 měsících již neměl žádný problém s očičkem a že nemusel jako miminko absolvovat nepříjemné proplachování slzných kanálků, které není vždy úspěšné, a především  psychický stres.“

                                                                                                       Martina

                                                    

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je coffee-1032938_640.jpg.„Několik let jsem byla závislá na kapkách do nosu. Jeden ORL doktor nasadil kortikoidy, mé tělo je ale odmítalo a nos silně krvácel. Druhý doktor strašil operací, že jiná možnost není. S tím jsem se ale nespokojila. Hledala jsem různá řešení, ale nic nezabíralo. Věděla jsem, že můj problém je nejen fyzický, ale i psychický a je potřeba ho řešit komplexně. Kamarádka mi doporučila paní Jitku. S homeopatií jsem neměla žádné zkušenosti, ale šla jsem do toho a nemohla jsem si vybrat lépe. Paní Jitka byla velice příjemná a od začátku jsem ji plně důvěřovala. Vše co říkala dávalo smysl a zapadalo to do sebe jako puzzle. Neustále mě na mé dlouhé cestě motivovala a byl to velmi silný hnací motor. Po 9 měsících homeopatické léčby jsem došla do cíle a můžu zas VOLNĚ DÝCHAT. Neskutečný pocit úlevy !! Tímto Vám Jitko moc děkuji a vřele doporučuji“ 💗

                                                                  Eliška   

                                                                                                                       

„Jsem přesvědčena, že díky paní Jitce se mi podařilo otěhotnět, a to přirozenou cestou ve 40-ti letech. Díky jejímu přístupu a zvolených homeopatikách jsem cítila, že se mi podařilo sebe vnitřně nějak přenastavit (změna byla znatelná již po první kúře) a najednou jsem vnitřně věděla (i když se to může zdát neobvyklé), že do cca 4 měsíců budu těhotná.

Paní Jitka si vyslechla všechny mé problémy (fyzické i psychické) a její doplňující otázky byly opravdu přesně mířené. Následně po diskuzi mi sestavila léčbu homeopatiky na míru, po které jsem prvně měla pocit, že opravdu funguje. Celkem jsem absolvovala 3 sezení, ale pouze 2 léčebné kúry, jelikož při dobírání 2. kúry jsem již byla těhotná :).

Každý si v životě něco prodělá a nese si s sebou určité problémy a negativní zážitky či vzpomínky nebo křivdy, které se promítnou do fyzické zdravotní stránky a po prvních homeopatikách jsem pocítila úlevu se smyslu, že mne předchozí negativní věci přestaly tolik tížit a cítila jsem, že jsem připravená „jít dál“, a že se vše podaří.

Musím konstatovat, že se mi paní Jitka opravdu pečlivě věnovala a měla jsem (a stále mám) pocit, že jí mé problémy nejsou lhostejné a snaží se (a daří se jí to:)) najít řešení a zajímá se o průběh léčby. Když jsem měla nějaké pochybnosti, dokázala mne přesvědčit, že není důvod, proč by pochybnosti měly být, čímž mi vždy dodala energii a navíc měla i pravdu :).

Vyzkoušela jsem opravdu všechny možné alternativní i nealternativní možnosti léčby, které jsem znala, ale pořád se nic nedařilo cca 10 let (různí léčitelé, bylinky, tinktury, čínská medicína, reflexní terapie, cvičení dle Mojžíšové, mobilizace kostrče, různé operace – endometrióza, myomy, až po IVF…).
Paní Jitku proto doporučuji všem mým známým, se kterými se bavíme o nějakých zdravotních problémech. Díky ní máme doma krásného chlapečka :).“

Dagmar

 

„Mému dítku se ve 3 měsících začal objevovat ekzém, do dalších 3 měsíců byl ekzém rozšířen již po celém těle a stále se jen zhoršoval – na tvářích byla několik týdnu mokvající ložiska. Striktně jsem držela různé diety, jednu dobu jsem byla jen na rýži a zelenině, dodržovala non-toxic domácnost, zkoušela jsem různá přírodní mazáni a bylinky, ale zlepšení stále žádné, spíše naopak. K ekzému se postupně přidaly silné potravinové alergie v podstatě na všechny potraviny vyjma pár druhů zeleniny, ovoce a rýže. Bylo to peklo – zhoršující se ekzém, který nepřestával svědit, s tím samozřejmě souvisela neklidnost dítěte a zvětšující se zoufalost maminky, to vše umocněno jídelníčkem složeným jen z několika potravin. Oběhali jsme několik doktorů, ale v podstatě vždy se stejným výsledkem „je to atopický ekzém, to má skoro každé dítě, časem to zmizí, z alergii vyroste“. S tímto jsem se ovšem odmítala smířit a začala jsem pátrat v alternativní medicíně. Úplnou náhodou jsme se dostali k paní Jitce. Díky jejím znalostem stanovila správnou diagnózu, kterou několik lékařů z různých oboru nevidělo/odmítalo a nasměrovala nás správným směrem. Zlepšení nastalo v podstatě okamžitě, do 3 měsíců byl ekzém již jen na několika místečkách, do dalších 3 měsíců byl ekzém nenávratně pryč. Většina alergii vymizela již v počátcích léčby a mohli jsme začít jíst normálně.

Jitka je úžasný člověk, který nás díky jejímu daru zachránil. Mám konečně šťastné dítě, které si užívá života a za to ji nikdy nepřestanu být vděčná.“

Lenka

 

„V době, kdy jsem odcházela z manželství s dvěma dětmi a dlouhodobě jsem se cítila nešťastná a nevěděla jsem si se sebou rady jsem potkala Jitku a mohla tak ozkoušet jejím prostřednictvím homeopatickou léčbu. S dnešním odstupem (je to už několik let) mohu bez přehánění napsat, že mi její empatie, podpora a ochota pomoci neskutečně zvedla chuť do života. Nebyly to jen homeopatické léky, které mi naordinovala, ale především její milý a ohleduplný přístup, s kterým ke mně přistupovala. Chápe, že každý člověk se nachází na určitém stupni vývoje a že třeba v okamžiku, v kterém je, neumí vše pochopit či najednou změnit. Takže mě naváděla po krůčcích a netlačila na velké změny. Rozhodně doporučuji vyzkoušet práci  na sobě zrovna s ní. Tímto ze srdce děkuji.“💗

Iva

 

„Můj syn začal ve 3 letech navštěvovat školku a zanedlouho byl co chvíli nemocný s rýmou. Vždy byl 3 týdny doma a týden ve školce. Zhruba po půl roce začal hůř i slyšet. Vyšetření na ORL nám ukázalo zhoršený sluch a zvětšenou nosní mandli. Bylo nám navrhnuto posečkat (že z toho může vyrůst), nebo absolvovat odstranění nosní mandle. To jsem razantně odmítla, protože jsem měla zkušenost s odstraněním nosní mandle u nejstaršího syna a nebyla vůbec dobrá. Obrátila jsem se tedy na slečnu Jitku, která nás provedla léčbou s pozitivními výsledky do půl roka. Synovi se vrátil skvělý sluch a jako bonus získal mnohem lepší imunitu, o kterou se i nadále staráme. U slečny Jitky léčím neduhy i ostatních členů rodiny, je to náš poklad.“

Martina

 

„Mám pětiletou dceru Adélku a od 1 roku jsme řešili doma ekzém na nohách. Nejdříve jen různá mazání, domácí zaručené recepty, sádlo, masti s canabis… .

 

Ve dvou letech se ekzém zhoršil tak, že jsme jeli na soukromou kožní kliniku, kde jen otevření dveří stálo 1500 Kč. Doporučení : 100% bavlna, prádlo do sušičky, dětský prací gel, máchat 2x, žádné mléko, lepek (lepek jsme vyřadili asi na půl roku), žádný bazén, vana, jen rychle sprchovat a hlavně, mazat KORTIKOIDY! Vše kromě těch super mastí jsme zavedli, přestali jezdit plavat, sprchovali a jednou týdně ovesná koupel a mazali indulónou. 

 
Pak přišlo období přírodních přípravků OKG. Známé pomohly za 1 rok, Adélce doporučili asi 4 přípravky najednou, takže než to všechno snědla (kapsle, ty jsme museli vždy rozmíchat v datovém sirupu, bylo to hrozně hořké, 3 různé oleje po lžících) byla po jídle.
 
Ekzém se rapidně zhoršil, ale říkala jsem, vydržíme, je to proces, nemůže to být za týden…
 
Vydržela jsem to 5 měsíců, do doby, kdy Adélka dostala Impetigo (kožní infekce streptokokem) puchýře v ekzému, pak strupy, nemohla ohýbat kolena a bolelo ji to. Celá kůra nás za těch 5 měsíců stála 30 tisíc a úleva na nožičkách žádná. Doma jen hádky, ať použiji konečně ty kortikoidy a pomůžu jí. 
 
Celá kůra nás za těch 5 měsíců stála 30 tisíc a úleva na nožičkách žádná. Doma jen hádky, ať použiji konečně ty kortikoidy a pomůžu jí. 
 
Tak jsme najeli na čínskou medicínu. Pán byl úžasný, každé 3 týdny jsem jezdila na konzultace s Adél, zkoumal jak se ekzém mění, upravoval složení bylinek. Ty dostala ve formě tabletek, které polykala 3x denně 6-8 podle bylinek. Zlepšilo se to, ale po 6 měsících už ne, bylo to pořád stejné.
 
V červnu 2018 mi kamarádka doporučila podpořit vše zelenými potravinami. Adélka začala pravidelně pít ječmen a jíst chlorellu, přestali jsme to míchat s čínskými tabletkami, protože snad už nemohla mít chuť ani na jídlo, kolik toho jedla a zelené mi přišlo přirozené. Ekzém to nezměnilo, přesto je jíme do dneška, protože u ní dobře fungují jako podpora imunity.
 
 
 
 
V dubnu 2019 jsme se dostali do rukou Jitky Konečné. Prohlédla Adélku, popovídaly jsme si a Jitka nám připravila léčbu. Přesně dávkovaná homeopatika, různá ředění, k tomu další potřebné postupy a opatření. Za 14 dnů se ekzém začal měnit a „cestovat“ po těle. Z nohou se přesunul na břicho a záda, každý den byl vidět posun. 
A za 6 týdnů zmizel. Úplně.
 
 
 
 
 
Pomalu jsme zařadili do jídelníčku mléko, všechno bylo v pořádku a Adélka se naučila to léto i plavat… “ 

Ludmila

 

 

 

„Za Jitkou jsem přišla s problémy se štítnou žlázou. Mám diagnostikovaný autoimunitní zánět. V souvislosti s tím jsem také řešila otěhotnění. Jednou se nám to s manželem po 2 letech podařilo, ale došlo k zamlklému potratu. Tři měsíce potom jsem se dozvěděla diagnózu a byl mi nasazen lék (25mg Letroxu). Vnitřně jsem ale cítila, že to není má cesta léčení, brát celoživotně chemické prášky, které pouze substituují něco, co chybí. Věřím, že každý problém v těle má určitou příčinu, kterou je potřeba řešit. Začala jsem tedy cvičit hormonální jógu, soustředila jsem se na svoji duši, poslouchala jsem více své srdce než hlavu. Uplynulo 10 měsíců, od užívání léků a těhotenství nepřicházelo. Přes kamarádku se ke mně dostala reference na Jitku. Zaujal mě její profil, její způsob uvažování o léčbě, který značně korespondoval s tím mým. Navíc s homeopatiky mám dobrou zkušenst z dětství, kdy jsem s nimi vyléčila ekzém. S Jitkou jsme stihly pouze jednu schůzku, která však přinesla do mého života velkou změnu.  Jitka mi během konzultace dodala důvěru a víru, že to jak smýšlím o léčbě je v pořádku, a že lze tělo uzdravit i jinou cestou než chemickými léky. Též mi vysvětlila, co může být psychosomatickou příčinou mých zdravotních potíží. Domluvily jsme se na  užívání homeopatik. Nechtěla jsem ale míchat dva odlišné způsoby léčby, rozhodla jsem se pro vysazení Letroxu, abych uviděla skutečný efekt. Ocenila jsem, že Jitka toto rozhodnutí nechala zcela na mě, pouze mi poskytla její zkušenosti z praxe. Po vysazení Letroxu a užívání jednoho týdne homeopatik jsem na to brzy zjistila, že jsem otěhotněla! Bylo to úžasné překvapení. Vše do sebe tak krásně zapadlo a spojilo se 🙂 Jitce chci hlavně poděkovat za její ochotný přístup, citlivý a respektující způsob s jakým jedná s lidmi, a také za otevřenost. Těší mě, že Jitka nekončí s klientem jakmile se za ním zavřou dvěře, ale ochotně a upřímně s ním ještě konzultuje přes emailem a telefon. K léčbě štítné žlázy homeopatiky se k Jitce určitě ráda vrátím, ale až přivítám mezi námi nového človíčka, ke kterému nám Jitka nádherně napomohla. Moc jí za  to děkujeme!“

Karolína

 

 

„Můj 7letý synek chytil na plavání bradavici a místo abych zašla na kožní, zeptala jsem se Jitky, zda o něčem neví, čím bych mohla sama pomoci. A věděla. Dala mi přírodní tinkturu na potírání ráno a večer. Ze začátku vypadalo, že se nic neděje, ale opak byl pravdou. Při pravidelném mazání ráno a večer, (dokonce i ve spánku :-)), začala bradavice černat a sama celá odpadla. Problém bradavice byl rychle vyřešen. Žádné bolestivé vypalování. Během dvou týdnů bylo po problému a už se bradavic nebojíme. Syn hraje  hokej a měla jsem strach, že když půjdu na kožní budou mu bradavici vypalovat a syn nebude moci bruslit. Nic takového se nestalo. Je to malý zázrak pro ty, kdo se chtějí zbavit bezbolestně a rychle bradavic :-)“

Jana

 

„Doporučený postup ošetřování bradavice jsem ne vždy u svého syna dělala pravidelně z různých důvodů (prázdniny u babičky apod.), ale i tak jsme se té bradavice zbavili bez bolesti a v podstatě hrou. Teď je po bradavici jen troška ztvrdlé kůže, ale i to se vrátí do běžného stavu. Když si vzpomenu, co já sama jsem se natrápila s bradavicemi na chodidle a na tu bolest po laserové operaci, a na další dny, kdy jsem se nemohla ani postavit.. dodnes má jizvy po čtyřech takto invazivně odstraněných  bradavicích. Díky moc moc moc.. „

Eva