Děti

Homeopatie a děti

Úžasná energie a vitalita dětí

Děti jsou velmi živé bytosti plné energie a života a jejich onemocnění zpravidla probíhají bouřlivě. Tyto malí človíčci mají vysokou vitalitu a energii a tyto všechny aspekty se podílí na tom, že svižněji reagují na homeopatickou léčbu akutních nebo chronických nemocí, samozřejmě také v závislosti na druhu onemocnění. Při léčbě opakujících se onemocnění, jako například rýma, kašle, anginy, ekzémy nebo u přetrvávajících nemocí můžeme najít základ onemocnění v psychice s kterou homeopatika umí velmi dobře pracovat a pomoci nastolit rovnováhu organismu, posílit imunitu a vyladit zdraví těla dítěte i duše.

Dětem se homeopatika podávají stejně jako dospělému člověku, u malých dětí nebo miminek se ředí v malém množství vody a podávají se na umělohmotné lžičce nebo v injekční stříkačce přímo do pusy.

Uvádím zde příklady akutních nebo chronických onemocnění, které homeopatika pozitivně ovlivňují: horečka, kašel, rýma, angina, ekzémy, problémy s trávením, průjem, zácpa, hyperaktivita nebo neobvyklé chování, nežádoucí projevy po očkování, ucpané slzné kanálky a mnoho dalších onemocnění s kterými se můžeme u dětí setkat.

Při homeopatické konzultaci dítě doprovází rodič a rozhovor děláme společně, dítě si hraje a já vidím i jeho interakci se světem a případně i jeho fyzické onemocnění na těle.

Vezměte s sebou svému dítěti do poradny oblíbenou hračku/hračky.

Dětský svět a jejich bezprostřednost „zmrzlinová párty“

Neobávejte se návštěvy s dítětem, zvládají to skvěle a přirozeně.